خانه / تخمه کدو / خرید و فروش تخمه کدو خوی با قیمت عمده در میدان

خرید و فروش تخمه کدو خوی با قیمت عمده در میدان

تخمه کدو خوی در اقسام خام، شور و گوشتی، این روزها با قیمت عمده در میدان تخمه خوی خرید و فروش می شود. شما خریداران عزیز می توانید از طریق مسئولین فروش سایت بازار تخمه ایران، به آخرین قیمت های بازار دست پیدا کنید.

یکی از آجیل ها و تخمه های بسیار محبوبی که در میان مردم ایران مصرف فراوانی دارد، تخمه کدو می باشد. انواع و اقسام تخمه کدو بسیار فراوان است؛ اما در تقسیم بندی کیفیت تخمه شهرهای مختلف، تخمه کدو خوی بسیار مرغوب و خوشمزه می باشد. اما چگونه پی به این موضوع می توان برد؟

تخمه کدو خوی بسیار گوشتی بوده و شور کردن آن با آب نمک، طعمی بسیار دلنشین به تخمه می دهد. در بوجار کردن تخمه ها نیز دورریز یا به اصطلاح آشغال تخمه کدو خوی بسیار کم است. همین موضوع نشان از کیفیت بالای کشت در منطقه خوی می دهد.

البته شهر خوی را با تخمه آفتابگردان آن می شناسند؛ لکن تخمه کدو خوی نیز در شهرت، دست کمی از تخمه سیاه ندارد. فراوانی این تخمه در شهر خوی، آذربایجان غربی را به یکی از شهرهای بزرگ تولید تخمه کدو در بازار تخمه ایران تبدیل کرده است.

قیمت تخمه کدو

قیمت تخمه کدو در بازار خوی

قیمت تخمه کدو در بازار خوی این روزها ثبات چندانی ندارد. بعلت نوسان شدید ارز در دو ماه آخر تابستان ۹۷، قیمت تخمه کدو خوی نیز تحت تاثیر شدید آن قرار گرفت. امروز که از فصل تابستان گذر کرده ایم، تقریبا شاهد آرام شدن بازار هستیم. تخمه کدو این روزها با قیمتی بین ۳۵ الی ۴۰ هزار تومان در بازار خوی خرید و فروش می شود.
البته نرخ تخمه کدو به پایینتر از این بازه قیمت نیز رسیده بود؛ اما باز هم افزایش قیمت داشتیم.

اوایل فصل پاییز، زمانی است که تولیدکنندگان تازه از برداشت محصول فارغ می شوند و طبیعی است اگر قیمت ها بالاتر از حد عُرف باشد. انتظار می رود که در ماه های پیش رو، شاهد کاهش قیمت تخمه کدو حتی به زیر ۳۰،۰۰۰ تومان نیز باشیم.

تخمه کدو خوی

خرید اینترنتی تخمه کدو خوی

مشتریان عزیزی که در شهرهای دور از آذربایجان غربی و خوی ساکن هستند، می توانند برای خرید انواع تخمه ها اعم از

  • تخمه کدو
  • تخمه آفتابگردان
  • تخمه ژاپنی

و … با فروشندگان ما در تماس باشند. حضور مستمر و دائمی ما در بازار تخمه خوی، امکان این را فراهم کرده تا بتوانیم قیمت روز انواع تخمه را به اطلاع مشتریان برسانیم.

خرید عمده تخمه از بازار خوی، هم نرخ اصلی را برای شما بهمراه خواهد داشت و هم اطمینان خاطر را از بابت خرید برای شما حاصل می کند. مجموعه بازار تخمه ایران با تامین دائمی تخمه های اعلاء خوی در خدمت شماست .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مسئول فروش: آقای یوسف پور
شماره موبایل: 09129438463