خانه / تخمه خام / قیمت روز تخمه خام خوی بدون واسطه

قیمت روز تخمه خام خوی بدون واسطه

قیمت روز تخمه خام خوی در سال ۹۷ را می توانید در ذیل همین محتوا مشاهده نمایید. تخمه آفتابگردان و تخمه کدو، هر دو بصورت عمده و بدون واسطه از میدان تخمه خوی برای شما ارسال می شوند. کافیست با فروشندگان سایت تماس گرفته و موجودی و قیمت را استعلام نمایید و سپس اقدام به خرید کنید.
خوی بعنوان بازار بزرگ ایران در تامین انواع تخمه جات شناخته می شود. با اینکه بیشترین میزان تولید تخمه خام خوی مربوط به تخمه آفتابگردان و تخمه کدو می باشد؛ اما خیلی ها حتی برای خرید تخمه ژاپنی هم از بازار خوی استعلام می گیرند. این موضوع، نشان دهنده اهمیت تجاری شهر خوی در بازار تخمه ایران است.
در این محتوا قصد داریم بیشتر به قیمت تخمه خام خوی و بهترین نوع تخمه های خوی بپردازیم. شاید در وصف خوی این عبارت را شنیده باشید: شهر گلهای آفتابگردان. می توان فهمید که شهر خوی، یکی از بهترین تخمه های آفتابگردان ایران را تولید و عرضه می کند. از طرفی خیلی ها می خواهند بدانند چگونه می توانند بصورت عمده اقدام به خرید تخمه خوی بکنند. لذا با ما همراه باشید.

قیمت تخمه خام خوی در بازار امسال

علیرغم اینکه تقریبا اکثرا تخمه ها و حتی مغز تخمه در بازار خوی خرید و فروش می شود، اما بیشترین حجم بازار این شهر را تخمه آفتابگردان و تخمه کدو تشکیل می دهد. نوسان شدید قیمت این محصولات در سال ۹۷، سبب شده تا خیلی ها به دنبال خرید مستقیم و تناژ تخمه خام خوی بیفتند.
در زیر می توانید قیمت انواع تخمه خوی را بهمراه تاریخ بروزرسانی مشاهده نمایید:

لیست قیمت تخمه خوی

انواع تخمه خوی

همانطور که اشاره کردیم، سبد تخمه خام خوی را اکثرا دو نوع تخمه آفتابگردان و تخمه کدو اشغال کرده اند. از این رو بد نیست با هم نگاهی به این دو گونه از تخمه جات و میزان تولید آن در شهر خوی بیندازیم

تخمه آفتابگردان خوی

تخمه آفتابگردان خوی بیشتر در گونه های زیر کشت و عرضه می گردند:

  • تخمه آفتابگردان قلمی
  • تخمه آفتابگردان بادامی
  • تخمه آفتابگردان شمشیری
  • تخمه آفتابگردان دور سفید

در میان همه اینها، تخمه بادامی بیشتر از همه طرفدار دارد و بالاترین آمار فروش را به خود اختصاص داده است.

تخمه آفتابگردان خوی

تخمه کدو خوی

تخمه کدو نیز پس از تخمه آفتابگردان، بالاترین حجم تولید را در بین اقلام تخمه خام خوی به خود اختصاص داده است. این تخمه نیز در گونه هایی مثل

  • تخمه کد گوشتی
  • تخمه کدو قلمی
  • تخمه کدو مشهدی

در خوی عرضه می شود. تخمه کدو گوشتی نیز یکی از محصولات محبوب بازار تخمه خوی می باشد که همپای تخمه آفتابگردان به فروش می رسد.

تخمه کدو خوی

مراحل برداشت تا عرضه تخمه آفتابگردان خوی

کشت تخمه آفتابگردان در خوی تقریبا از خردادماه شروع شده و در اواخر تابستان کم کم شاهد برداشت آن هستیم. در مهر و آبان، تخمه ها به وضعیت ایده آل رسیده اند و آماده خشک کردن و عرضه به بازار می باشند. لذا پس از بوجار کردن و تمیز شدن، در بازار تخمه خوی به عرضه گذاشته می شوند.

کاشت تخمه آفتابگردان خوی

کاشت تخمه آفتابگردان خوی

کاشت تخمه آفتابگردان خوی

کاشت تخمه آفتابگردان خوی

کاشت تخمه آفتابگردان خوی

کاشت تخمه آفتابگردان خوی

کاشت تخمه آفتابگردان خوی

بهترین تخمه ایران

شهر خوی بعنوان مهمترین قطب تامین و کشت تخمه آفتابگردان می باشد. تخمه آفتابگردان خوی فراوانی بالایی در بازار ایران دارد. از این رو بیشترین آمار صادرات تخمه ایران به کشورهای دیگر نیز مربوط به استان آذربایجان غربی و شهر خوی می باشد.

بهترین تخمه ایران

با توجه به اینکه تخمه در شهرهای دیگری از جمله مشهد نیز کشت و پرورش داده می شوند، اما به جرات می توان گفت که بهترین تخمه ایران از آنِ شهر خوی می باشد. اینکه آمار صادراتی این شهر نیز همیشه بالاتر از بقیه بوده است، گواه و صحت این ادعا می باشد

فروش اینترنتی تخمه خوی

مشتریان عزیز برای اینکه بتوانند قیمت روز انواع تخمه خام خوی را به دست آورند، کافیست با ما در ارتباط باشند. حضور دائمی فروشندگان سایت بازار تخمه ایران در میدان خوی، مزیت بزرگی است. برای خریداران عمده ای مثل شما نیز یک فرصت به حساب می آید.
فقط کافیست قیمت ها را براساس کیفیت و سورت تخمه جات عرضه شده مقایسه نمایید. آنگاه در صورت پسند اقدام به خرید کنید. امید است که همکاری های فروشندگان ما با شما، همواره منجر به معاملات پرسود و مطمئن در این بازار پر آشوب شود.

امتیاز خود را به این مقاله بدهید
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مسئول فروش: آقای یوسف پور
شماره موبایل: 09129438463